SpaceSave

Sad Pink Star Studio Presents:

spacesave

By: DisFunctional(Karrmel)

reklama1

Oficjalny Tumblr gry: https://spacesave-game.tumblr.com/

ŚCIĄGNIJ TUTAJ(TERAZ, ZARAZ, JUŻ): https://spacesave-game.tumblr.com/post/168303453435/spacesave-has-been-released

UWAGA! Gra zawiera wiele migających nagle świateł i kolorów. Jeżeli cierpisz na epilepsję i tym podobne choroby – graj tylko na własną odpowiedzialność!

Opis:

Życie młodego chłopca z cichego miasteczka zostaje nagle odwrócone do góry nogami, po odkryciu przez niego tajemniczego kosmity, który jest teraz rozbitkiem na Ziemi. To spotkanie będzie pierwszym z wielu niecodziennych sytuacji, które nadejdą w następnych pięciu dniach, podczas gdy miasto będzie stawało się coraz bardziej szalone…

SpaceSave jest skupionym na historii, turowym RPG, stworzonym w RPG Maker’rze VX ACE. Gra jest nastawiona na eksplorację i interakcję z wieloma postaciami zamieszkującymi miasto. Gra dzieje się w ciągu pięciu dni, podzielonych na sekcje:

Rano: Zwiedzaj okoliczną szkołę, wykonując przysługi zlecane przez uczniów w potrzebie. Jeżeli masz taką ochotę, możesz też wziąć udział w wojnie pomiędzy dwiema szkolnymi frakcjami…

Po szkole: Odkrywaj miasteczko zamieszkiwane przez bohatera, wypełnione sekretami ,znajdźkami, nieoczekiwanymi przeciwnikami i wieloma różnymi mieszkańcami do poznania. Znajdziesz się także w miejscach, które będą wymagać od Ciebie zaprezentowania nie tylko siły fizycznej, ale też umysłowej, aby pokonać ukryte tam wyzwania.

Cechy gry:

– Miasto(i jego obrzeża) czekające na odkrywanie, wypełnione ekscentrycznymi ludźmi do poznania i sekretami do znalezienia. Wszystko to zmienia się z każdym nowym dniem.
– Multum zadań pobocznych i dodatkowej zawartości, niektóre z nich mogące nawet bezpośrednio wpłynąć na część fabularną(nie zawsze w pozytywny sposób).
– Historia z wieloma szalonymi doświadczeniami do przeżycia i wyzwaniami do pokonania
– Dużo humoru
– Trzy zakończenia
– Oryginalna grafika i animacje

Screeny:

fscreen1

fscreen2

fscreen3

fscreen4

fscreen5

fscreen7

fscreen6