Nie ma końca świata


Tego co widzicie na górze nie uświadczyliśmy. Koniec świata okazał się takim picem na wodę jak nowe drogi na Euro 2012. Mogę teraz tylko powiedzieć- a nie mówiłem!

Nie było końca świata i Blog Karrmela też przetrwał!

Na początek tego wpisu- co tam w TF2? Ano Update świąteczny. Kameralny zresztą. Jest to dokładnie to samo co w tamtym roku, a jedyne co dodali nowego to… skrzynki, oczywiście. O przedmiotach z workshopu nawet nie mówię… Moją uwagę przykuł za to trwający równoległe MECHA UPDATE.

Po pierwsze- dostaliśmy aż 3 nowe bronie. Pierwszą jest nowa strzelba dla Enga, która nie nadaje się do strzelania, a do przenoszenia konstrukcji. Następnie mamy armatę. Taką prawdziwą. Kule z niej odpychają przeciwników, ale obrażenia zmniejszone są aż o 50% ! Dla mnie- niezbyt dobry „deal”. No i last but not least- Vaccinator, czyli nowy medigun. Jest to najciekawsza broń z tych, które wymieniłem. Co prawda leczy on wolniej, ale za to medyk może przełączać się między różnymi trybami. Ochrona przed pociskami, wybuchami itd. W końcu Fani Medic’a dostali jakąś fajną zabawkę!

Pamiętacie jeszcze tryb Mann vs. Machine? Ja też nie- ale przypomniał mi o nim ten update. To właśnie do MVM dodaje on najwięcej rzeczy. Mamy nową kampanię- Big Rock, na której spotykamy nowy typ robota- Enga, który może stawiać wrażym robotom działka, a nawet teleporty! Mapa jest przyzwoicie zrobiona. Jest to najbardziej złożona mapa w MVM. Roboty lubią chodzić sobie różnymi drogami, nie mówiąc już o tym, że cały poziom jest dwupoziomowy. Mimo tej złożoności, gra na normalnym poziomie trudności(nawet nie czuję jak rymuję!) jest dość łatwa. Najtrudniejsza jest tam tylko czwarta fala, która wymagała od naszej drużyny 3 podejść, ale resztę przeszliśmy już z marszu. Najlepszą rzeczą w całej sprawie jest to, że kolejka na ten tryb jest bardzo mała, tak więc do gry można wejść szybko.

bases

Czy jest tu ktoś nie zna tego nawiazania? Mam nadzieję, że nie 😛 .

Ostatnio co sobie na dzisiaj zostawimy to test bety Marketu Steam. Cóż, postanowiłem, że wypróbuję tą usługę i wystawiłem moje dwie Grzeczne Skrzynki Zimowe. Efekt tego widać w mojej rozmowie z Komornikiem(który wyraził zgodę na publikację tego fragmentu rozmowy):

Karrmel: kurde
Karrmel: Już kupili!
Karrmel: Lool
Komornik leśny: Szybcy są
Karrmel: Obie w tym samym czasie
Karrmel: Dopiero wystawiłem 😀
Karrmel: Panie
Karrmel: Market jest genialny!
Komornik leśny: Karrmel Store zdobył swych pierwszych klientów
Karrmel: Muszę to dać na bloga!

Cała ta rozmowa nastąpiła w dwie sekundy po wystawieniu skrzynek. Cóż- zarobiłem tylko 10 centów, ale tyle mi całkowicie wystarczyło na dobry start.

Dopiero po tym sympatycznym zdarzeniu zacząłem trochę lepiej traktować Steam Market, o którym myślałem jako błahostce. Na razie można wsadzać tam tylko skrzynki i narzędzia, ale mam nadzieję, że Valve doda jeszcze możliwość sprzedaży innych przedmiotów. Może brzmi to głupio, skoro jest opcja trade’u, ale głupie to tak naprawdę nie jest. W końcu Vawel bierze malutką część zysków dla siebie…

No i na koniec warto też wspomnieć o świątecznej wyprzedaży w sklepie Steam. Jest ono podobne do tego co doświadczyliśmy w lecie- wybieramy gry w głosowaniach społeczności. Ważne jednak są promocje, a te są świetne- np. wczoraj udało mi się wyrwać Deus Eksa Game Of The Year Edition (pierwszą część z pamiętnym tekstem).

To wszystko na dziś. Miłej reszty dnia-po-końcu-świata 😉 .

Informacje o mrkarrmel

Chłopiec z prowincji.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Team Fortress 2, Wpisy i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Nie ma końca świata

  1. daltesta pisze:

    Zjadłbym jajecznicę na szynce.

  2. zwieracz pisze:

    Nieprawda, Koniec Świata był, tylko… no był mocno zakamuflowany… i tego… przeskoczył do innego wymiaru z powodu wyrwy w czasoprzestrzeni! Ale wróci, kiedyś wspomnicie moje słowa!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s