MvM – dzień pierwszy


Fani TF2 mnie zadziwiają. Kiedy obejrzałem filmik pt. MvM, myślałem, że to jakaś kolejna fanowska teoria spiskowa. A dzisiaj okazało się… że wszystko wydedukowali poprawnie. Nawet tytuł :o. Właśnie dlatego cieszę się, że jestem też w takiej fajnej społeczności fanowskiej. Nieważne, wczoraj wieczorem pojawił się trailer Mann vs. Machine. Obejrzyjcie.

Ale jaja, ,co? RED i BLU połączyły siły! Najciekawsze jest jednak to… że do TF2 zostanie wprowadzony Coop! A właściwie horda znana z Gears Of War 2, czyli będziemy powstrzymywać fale przeciwników. Co jednak wiemy?

Jest już dzień pierwszy zwany „Machines”, w którym dowiadujemy się o typach robotów i z tego wynika, że będą to odpowiedniki, najczęściej używanych przez graczy buildów takich jak Demoknight, czy snajper z łukiem. Jednak najciekawszy bot jest jeden- zwie się Sentry Buster i będzie mógł wyłączać działka inżyniera. Taki chodzący saper 😮 . Dodatkowo, jeden przeciwnik będzie za każdym razem levelował i stawał się silniejszy, a dostępne będzie też specjalny wariant Heavy’iego, Solda i Skauta zwany gigantami(Giants). Z tego co wynika są to powolne roboty, które będą miały okrutnie mocny pancerz, wielkie spluwy i pewnie będą to bossowie.

Co jeszcze wiadomo? W czasie przerw pomiędzy kolejnymi falami przeciwników możemy ulepszać swoje specjalne właściwości i bronie. O ile mniej więcej rozumiem bronie, to o tych „właściwościach” nie mam pojęcia. Co to jest? Np. Heavy zwiększający umiejętność jedzenia kanapek 🙂 ? Wiemy też o nowej mapie zwanej MANNWORKS z numerem jeden, tak więc na pewno będzie ich więcej. Na stronie internetowej MVM dostępne są też już 2 komiksy: znany nam Blood Blothers , oraz nowy A Fate Worse Than Chess, w którym… zobaczcie sami 😉 .

Najważniejsza jest jednak jedna wiadomość- po ukończeniu wszystkich fal na danym poziomie otrzymamy „niesamowity loot”, cokolwiek w języku Valve oznacza „niesamowity” 😛 .

Wybaczcie pewną chaotyczność, piszę o 6:50, aby być pieeeeeeeeeerwszy 😀 .

Oto oficjalna strona MVM : http://www.teamfortress.com/mvm/

Mamy 48 godzin zanim roboty przybędą, ruszać się!

Informacje o mrkarrmel

Chłopiec z prowincji.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Team Fortress 2, Wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „MvM – dzień pierwszy

  1. zwieracz pisze:

    Czyżby to było jak z Left 4 Dead, że będzie kampania składająca się na przykład ze 3 map? Woohoo! 😀

  2. Pingback: MvM – dzień drugi | Blog Karrmela

  3. Pingback: Mvm- dzień trzeci + wrażenia z nowego trybu | Blog Karrmela

  4. Pingback: Overwatch – Halloween 2016 | Blog Karrmela

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s