Powrót do TF2 ( w końcu)


Po kilku ładnych miesiącach w końcu udało wrócić mi się do tej gry, która daje „najwięcej zabawy jaką można mieć w sieci”(cytat z oficjalnej strony).

Mimo moich obaw to ciągle ten sam stary TF2. Z szałem czapkowym, godzinnym dropem i porcją dobrej zabawy na godzinę lub dwie(albo trzy, cztery, pięć… 🙂 ). Świadczyć może o tym też to, że łatka którą pobrałem po 6 miesiącach ważyła niecałe 900 mb(!) . Mogę tylko dziękować Valve, że ta gra pozostaje ciągle taka sama. Nawet po tym jak stała się F2P … Zacząłem grać w nią w sierpniu 2009 roku i ciągle jeszcze w nią gram. Ta gra ma jakąś cholerną magię.

Co ciekawe- pojawiły się nowe przedmioty, lekko związane z postacią Pyro (np. Nadpalony Pamiętnik, Kurz z kieszeni itd.). Fani oczywiście już zaczęli spekulować, że to pewnie zapowiedź Meet The Pyro, oraz, że będzie to już ostatnia, trzy-setna aktualizacja. Dobrze, ale czy to znaczy, że po tym update’cie Valve porzuci poczciwego TF’a po ponad 5 latach na rynku. Mam nadzieję, że nie- ta gra ciągle ma w sobie duży potencjał(a na Mann.Co Valve zarabia kolejne miliony) i szkoda by było, aby go zmarnowano.

Co do kurzu z kieszeni- mam już jego dwie sztuki, tylko za Chiny Ludowe nie wiem co z tym zrobić- chyba trzeba będzie jeszcze na to poczekać.

Z innej beczki- znalazłem w czeluściach mojego starego twardego dysku mapkę z mojego starego moda. Nie pokażę tego- to jest obrzydliwe! 😛 Zamiast tego, postanowiłem odtworzyć ją z moim już dwuletnim(w sierpniu już trzyletnim) doświadczeniem w obsłudze Hammera. Jeśli będzie co pokazać- dam wam znać. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że mapkę mogę porzucić i zająć się czym innym. Zdarza mi się to strasznie często… Ale na razie- bądźmy dobrej myśli!

A na koniec coś humorystycznego(i tragicznego)[dla dobra autora postanowiłem „zaczernić” jego nick:

Śmiać się chce i płakać.

Informacje o mrkarrmel

Chłopiec z prowincji.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Team Fortress 2, Wpisy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s