Świąteczny Rozpiernicz


Już po sucharze. Możecie odetchnąć świeżym powietrzem 🙂 . Przy okazji, grafika jest by: Ja.

Jak to śpiewał Doug Walker, znany szerzej jako Nostalgia Critic w jednym ze swoich skeczy: ” It’s the Holiday Clusterfuck, Holiday Clusterfuck” i omawia tam świąteczną rzeczywistość. Są to kolejki do łazienek, cały kraj w sklepach, dzieciaki z płaczem proszących rodziców o zabawkę i właściwie o wszystkich co znamy także w kapitalistycznej(to określenie zależy od tego w której partii jesteśmy) Polsce. Nie śpiewa tam co prawda o nagłej i bolesnej eutanazji      karpiów, ale to wszyscy znamy bardzo dobrze. Dodatkowo przy rodzinnym stole trzeba być miły, uśmiechać się  i nie gadać kąśliwych uwag. Boże jak ja tego nienawidzę- dlatego nie lubię tych świąt, trzeba udawać tego kim się nie jest, a ja jestem z natury złośliwy. W świętach podobają mi się tylko 2 rzeczy- prezenty pod choinką i pasterka( co kto lubi 🙂 ) .

Jednak koniec z tym użalaniem się. Najlepsze jest to, że w mojej szkole te 3 godziny były ostatnimi przedświątecznymi zajęciami i mam już ferie świąteczne(dlatego pisze tak wcześnie 😛 ). Po drugie świąteczny update do TF2. Wszyscy wiemy o nowej mapie, podwójnym dropie i świątecznej terkotce. Dzisiaj jednak Valve dało każdemu graczowi prezent… który może komuś dać. Jest to Sekretny Saxton, czyli ten gift dla losowego gracza na serwie. Mimo wszystko dla podwójnego dropu warto grać 😛 .

To wszystko jak na razie co mam wam do powiedzenia. Wszystkim życzę wesołego jajka 😀 .

A tak na dodatek, to jedna z moich amatorskich grafik. Wiem, że jest brzydka ale ją pokażę 😛 :

Informacje o mrkarrmel

Chłopiec z prowincji.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Team Fortress 2, Wpisy i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Świąteczny Rozpiernicz

  1. zwieracz pisze:

    Teraz się tylko modlić, żeby ktoś losowo obdarował właśnie ciebie i żeby to było coś lepszego niż zwykła broń. Wołabym klucza ;P

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s