Jeszcze trochę o Counter-Strike: Global Offensive


Po wysypie nowych informacji czas w końcu napisać coś o nowym CS’ie.

Ostatnim razem o CS:GO pisałem miesiąc temu, ale wtedy o grze mało było jeszcze wiadomo. Teraz jednak zaopatrzony w nowe informacje znowu mierzę się z Counter-Strike’iem…

Po pierwsze czas ponarzekać. Najbardziej boli mnie to, że przy celnym rzucie we wroga, koktajlem pana Mołotowa, nie uświadczymy płonącego ciała i potępieńczych jęków. Natomiast ogień, będzie tylko zadawał obrażenia i np.odcinał wrogu drogę ucieczki. Ha,ha, i to ma być koktajl mołotowa? Niezły żart, niech Valve powie to żołnierzom niemieckim(głównie czołgistom, bo to właśnie na czołgi był ten „koktajl”, którzy zostali przez Rosjan „poczęstowani” tym specyfikiem. I tyle narzekania, czas na przyjemniejszą część.

Zacznijmy od tego co wszyscy wiedzą. Gruntowną renowację(i przy tym remont) doświadczą takie mapy jak: Dust, Dust2,Aztec,Office,Italy,Nuke i Inferno. Ponadto bronie zostaną, ponoć, w końcu „zbalansowane”(oby tylko nie balansowali broni, tak jak Blizzard balansuje StarCrafta 😉 ), a do tego dojdzie kilka nowych. Poza tym nieszczęsnym koktajlem, dostaniemy też granat dźwiękowy i pistolet ogłuszający. Działa to tak, że „dźwiękowiec” symuluje dźwięk wystrzału z broni przeciwnika, a ogłuszacz, to jednostrzałowiec, który…cóż,ogłusza…

Ciekawą nowinką będzie tryb casualowy, przeze mnie nazywany „trybem dla lam”, w którym zaczynamy z pełnym portfelem i dostępem do wszystkim broni od początku rundy. I na razie tyle o nim wiem. Lepiej prezentuje się tryb Arsenal, czyli dawniej nieoficjalny tryb rozgrywki, znany jako:Gun Game, w którym dostajemy na początku najgorszą broń i po każdym zabiciu przeciwnika dostajemy nową, jednak jeśli zginiemy przechodzimy do poprzedniej broni.Wraz z nowym trybem dodane zostanie osiem nowych map.

I na razie tyle o tej grze wiem. Dodałbym jeszcze, że ulepszą grafikę, będzie gra multi-platformowa(ale tylko z PS3, hańba!), oraz to, że CS wkroczy w XXI wiek, tyle, że to już pewnie każdy wie. Jak na razie nowa odsłona CS’a, daje nadzieję, że będzie z niej dobra gra, ale to produkcja Valve. Gdy widzę ich logo na pudełku, wiem, że kupuję produkcję, na którą trzeba było długo czekać, ale czas ten zostanie zrekompensowany świetnie zrobioną grą.I tego Counter-Strike:Global Offensive życzę.

PS:Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z trailerem i zapowiedzią IGN(czy to możliwe?)-oto one:

PS2: Dodam jeszcze, że na początku przyszłego miesiąca wystartuje zamknięta beta, a otwarta będzie w niedalekiej przyszłości. Ostrzcie ząbki 😉 .

Informacje o mrkarrmel

Chłopiec z prowincji.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Counter-Strike, Inne, Wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s