Valve uczy obsługi Hammera uczniów pierwszej gimnazjum


Przeglądałem se wczoraj Borealisa i znalazłem taki oto artykuł:

http://borealis.net.pl/index.php/News:Przemowa_na_Games_for_Learning_Day._3_miliony_Portali_2

Słodkie prawda?

Podsumujmy-Gabe pochwalił się wynikami sprzedaży, oraz przystępnością Portala 2. Serdecznie im gratuluję i życzę dalszych sukcesów, ale zaciekawiło mnie jedno zdanie. Dokładnie opowiastka Newella o tym jak Valve uczyło jedną z gimnazjalnych klas profesjonalnego mappingu do Left 4 Dead 2. Nie widzę nic w tym dziwnego, sam zacząłem tworzyć mapy w pierwszej gimnazjum, a w sierpniu będę już mapował dwa lata(Oczywiście pojawi się stosowny wpis 😉 ). Czuję się tylko troszeczkę zrobiony w konia, gdyż ja sam uczyłem się od podstaw, a moje mapy dopiero teraz zaczęły wyglądać trochę lepiej niż „tragedia”. Zresztą 2  miesiące uczyłem się robić drzwi. A uczniom życzę powodzenia w dalszych projektach, chyba, że będą za leniwi, żeby cokolwiek zrobić 🙂 .

Poza tym Mr.GabeN zapytany przez jednego z widzów o Episode 3 usłyszał:                            – Jeśli wiesz wystarczająco, aby zadać to pytanie, to wiesz jaka jest odpowiedź (tłumaczenie by:Ja, nie jest idealne, ale Gabe powiedział coś w tym guście 😉 )

Czyli jest nadzieja! Nie poddawajmy się w czekaniu, może w końcu wyjdzie za jakieś 20 lat…

Na koniec Gabe powiedział o współczesnej amerykańskiej młodzieży, która zna całą geografię Azeroth, a nie wie gdzie leży Kanada. Wydawałoby się to zabawne, tyle, że jest bardziej tragicznie. Z opowiadań pana od angielskiego wiem, że część amerykańskich dzieci nie wie, że istnieje takie coś jak Europa. Zresztą po co im Europa?. Przecież mają swoją Amerykę Północną 🙂 .

Informacje o mrkarrmel

Chłopiec z prowincji.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Half-life i Portal, Inne, Wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Valve uczy obsługi Hammera uczniów pierwszej gimnazjum

  1. zwieracz pisze:

    Gabe miał sen, że widział wszystkich ludzi: białych, czarnych, azjatów, a nawet kobiety, którzy razem mappowali w hammerze z uśmiechem na ustach i sercem pełnym nadziei na lepsze jutro.

    lolz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s